Про наші двері та сейфи дивіться на YouTube каналі

Сейфи для дому та офісу. Від маленьких до Сейфових кімнат та сховищ.


Одним із напрямків компанії "ТОВ Моноліт - Двері та Сейфи" є розробка та виробництво сейфів та сейфових кімнат високого класу зламостійкості.
Відмінність наших сейфів від серійних полягає в їх в унікальності.
Збалансовані ригельні системи, блокування механічними замками аж до класу "D", електронні блокуючі пристрої, посилені всіма відомими видами броньованих сталей, композитних матеріалів та надміцним базальто-фібробетоном. Сейфи мають дуже високий рівень захисту від спроб несанкціонованого проникнення, а також мають високі вогнетривкі показники і ідеально підходять для зберігання великих грошових сум, цінних паперів, документів і коштовностей. Компанія "ТОВ Моноліт - Двері та Сейфи" не обмежена в конструктивних рішеннях і виробничих потужностях, в наших силах виготовити будь-який сейф з необхідним ступенем захисту, необхідного розміру, форми та зовнішнього вигляду.
Офіційна гарантія від компанії "ТОВ Моноліт - Двері та Сейфи"

Всі моделі виготовляються індивідуально!
Ми не використовуємо конвеєрні методи виробництва та будь-яку стандартизацію виробничого процесу. Технічна документація на кожен виріб є конфіденційною та розголошенню не підлягає. У зловмисника немає можливості вивчити конструкцію та підготуватися.
На всі сейфи встановлено офіційну гарантію – 5 років.
Сервісна служба компанії "ТОВ Моноліт - Двері та Сейфи" надає післягарантійне обслуговування, профілактику з метою своєчасного усунення неполадок та запобігання форс-мажорним ситуаціям. Також ми комплектуємо сейфи додатковими системами взаємоблокування замків, системами пасток та рідкісними високосекретними блокуючими пристроями. Відновлюємо працездатність замикаючих систем після аварійного відкриття, а також виконуємо роботи з ремонту сейфів, сейфових дверей, сейфових кімнат.Для консультації - телефонуйте +38(044)223-15-03


Widget Icon
viber telegram instagram facebook whatsapp