skala

Зломостійкі Бронедвері "Скала"
Ціна з доставкою та встановленням
від 98000 грн.
Детальний опис...

Захисні Бронедвері "Моноліт"
Ціна з доставкою та встановленням
від 36100 грн.
Детальний опис...

Ексклюзивні Броньовані двері
Ціна залежить від Ваших побажань.
Гарантія якісної работи 5 років!
Детальний опис...

Бронедвері та сейфи МОНОЛІТ


Компанія Моноліт заснована в 2010 році. Основний напрямок - виробництво броньованих дверей та зломостійких сейфів. Ми працюємо в сегменті індивідуальних замовлень середнього і преміум класів. Надаємо повний цикл послуг, від заміру до встановлення, що дозволяє давати клієнту максимальну якість продукту.Захисні властивості продукції "Моноліт" вище від ДСТУ на 300%
Жодних взламаних дверей та жодного вскритого сейфу – це наше досягнення на сьогодні!Наша місія - щоб з кожними встановленими дверима компанії МОНОЛІТ, в світі ставало на одну захищену сім'ю більше.

Беручись до роботи, кожен з наших співробітників добре розуміє, що всі його дії повинні бути спрямовані на створення максимального захисту для клієнта. Ми завжди дуже серйозно відносимось до якості виробництва, до проектування конструкцій, підбору замків, броненакладок і бронепластин. Завдяки такому відповідальному підходу, ще з самого початку заснування компанії, жодні наші двері не були взламані. Ми пишаємося цим. Пишаємося, що клієнти можуть спокійно довіряти безпеку своєї сім'ї і майна нашим дверям.    Які переваги отримують наші клієнти:


  • Наше виробництво відкрито для відвідування. Ви можете в будь-який момент приїхати і подивитися, як робляться бронедвері, які технології використовуються і на якому високому рівні знаходиться якість виготовлення.

  • Всі моделі робляться індивідуально. Це не тільки розмір і безліч стильних дизайнів. Це індивідуальні методи захисту, комбінування замків, броненакладки, бронепластини і унікальні рішення по конструкціях.

  • Ми перевіряємо якість три рази. Під час виробництва йде перша перевірка конструкції в випробувальному стенді. Друга перевірка проводиться після обшивки дверей і встановлення замків. Третя - після встановлення замовнику. Таким чином, клієнт отримує двері, перевірену професіоналами на кожному етапі, від проектування до встановлення.

  • Працюємо тільки з перевіреними замками. У наших дверях використовуються тільки топові замки найнадійніших брендів. Ми стежимо за якістю виготовлення дверей і за взломостійкимі характеристиками. Тому використовуємо замки, в яких впевнені особисто.

  • Авторські методи захисту. Завдяки досвіду і виробничим потужностям ми розробили власні броненакладки і бронепластини, для захисту потенційно вразливих ділянок дверей. З такими технологіями замки максимально захищені від вскриття, а дверне полотно від силового взлому.

  • Гарантія якості. Щоб забезпечити максимальну якість, ми беремо весь процес на себе. Зняття розміру, підбір матеріалів, фурнітури, обшивки, замків, власне виробництво, випробування двері, доставка, встановлення, перекодування замків під ключі замовника, гарантійне та пост-гарантійне обслуговування, ремонт після спроби несанкціонованого проникнення. Замовляючи двері компанії Моноліт, ви купуєте надійний захист вашого будинку і постійну підтримку з нашого боку.


Ми використовуємо тільки ТОПові замки та циліндри.
Викликати замірника можна за номером +38(044)223-15-03


Броньовані двері

Дивитись всі
Гарантія 5 років!