Готуємо нову лінійку дверей! Скоро буде!


Мускулсейф тм - зламостійке сховиже для найціннішого.

Мускулсейф відео огляд
мускулсейф

Дивитись більше відео
Європейський сертифікат якості
Працюємо по всій Україні

Ви можете замовити двері Моноліт у будь-яке місто України:
Київ, Харків, Одеса, Львів, Дніпро, Рівне, Запоріжжя, Житомир, Вінниця та інші міста України.
Налагоджена система роботи з клієнтами з інших регіонів дозволить Вам отримати бажані двері:

 • без ризиків
 • без переплат посередникам
 • без затримки з доставкою
 • без поганого монтажу

Ми цінуємо нашу репутацію, якість продукції і високий рівень обслуговування, тому довіряємо всі роботи тільки нашим спеціалістам. Виготовлення та контроль якості за міжнародним стандартом ISO 9001:2015 проходить на нашому виробництві в Києві. Далі кваліфікована бригада монтажників доставляє двері до будь-якого міста та встановлює з офіційною гарантією.


Завдяки сучасним технологіям, замовники з інших міст мають можливість повного контролю над процесом на всіх його етапах: від замовлення до встановлення. Щоб дізнатися подробиці та замовити двері Моноліт до Вашого міста – телефонуйте: +38(098)000-20-04
Лінійка сейфів Мускулсейф є унікальною на ринку.

Мускулсейф - це чудова інвестиція у Вашу безпеку та майбутнє. Він надійно охоронятиме не лише Ваші цінності, а й цінності Ваших дітей та онуків. З огляду на тривалий термін служби такого захисника, його можна передавати у спадок не одне покоління.


Тут представлений мінімальний розмір Мускулсейфу.

 • Мускулсейф повністю виготовлений із сталевої плити та броньованих пластин. Конструкція дуже важка і має величезний запас міцності.
 • Якщо серійні сейфи піддаються таким інструментам зламу, як лом, кувалда, зубило, то до цього сейфу застосовувати їх немає жодного сенсу. Такі методи атак йому нестрашні.
 • Від потужного електроінструменту він захищений сантиметрами міцної сталі та товстими броньованими пластинами. Різати болгаркою і свердлити доведеться дуже довго. Навіть в умовах цеху це займе від 30 хвилин роботи великим електроінструментом до 3 годин роботи середнім інструментом. Такий тривалий і гучний процес навряд чи виявиться прийнятним для зловмисника.
 • Підручними засобами відірвати сейф від підлоги практично неможливо. Він має надійну систему кріплення на анкера діаметром від 20мм і величезну вагу - від 200 кг. Муслулсейф здатний тримати навантаження на відрив 20-40 тонн. Це означає, що такий сейф неможливо просто взяти і перемістити в комфортне для зламу місце.
 • Ризик розрізання корпусу сейфа газовим різаком дуже малий. По-перше, зловмиснику доведеться взяти з собою багато запасних балонів. По-друге, під час такого процесу вміст сейфа буде пошкоджений і красти буде нічого. Навряд чи хтось захоче витратити стільки часу та зусиль щоб залишитися ні з чим.

Такі показники ведуть до наступного висновку: здійснювати злам Мускулсейфу прямо на місці – завдання мало кому посильне. Віднести такий сейф у майстерню, щоб розрізати його на верстаті - займе дуже багато часу та зусиль. Все це додатковий ризик для зловмисника і зваживши всі труднощі, він навряд чи візьметься за цю витівку.Мускулсейф - цельнометалева досконалість
Конструкція Мускулсейфів
 • Товщина стінок складає від 40мм міцної сталі
 • Обшивка стінок сейфу куленепробивними бронепластинами з шведської сталі ARMOX товщиною від 6мм по всій площині сейфу
 • Товщина дверцят становить 120мм
 • Зі сторони завісів знаходиться суцільний антизріз (зрізання завісів не дасть можливості зняти дверцята)
 • Замок знаходиться в підсиленому коробі з броньованих пластин
 • Перед замком по всій площині дверей встановлена куленепробивна пластина 6мм
 • З лицьового боку дверей замок захищений сталевою плитою товщиною від 60мм
 • Ригелі прямокутні - 3шт. Площа поперечного перерізу 30х60 мм
 • Притвору немає. Зачепитися за дверцята інструментом немає можливості.
 • Дані сейфи комплектуються електронно-кодовими замками вищого класу (марка та модель повідомляється лише власнику)

Мускулсейф – це важкий, потужний та надійний захисник вашого майна. Завдяки величезній вазі та малому розміру він може використовуватися не лише як окремий сейф, а як сейф у великому сейфі, для найціннішого.


Цей сейф є першим у лінійці "Мускул", яка включає не тільки сейфи, але й броньовані двері МускулдверіВідео огляди Мускулсейфів:


Мускулсейфи ідеально підходять для зберігання великих грошових сум, цінних паперів, документів та коштовностей. Компанія "Моноліт - Двері та Сейфи" необмежена в конструктивних рішеннях і виробничих потужностях, в наших силах виготовити будь-який сейф з необхідним ступенем захисту, необхідного розміру, форми та зовнішнього вигляду.

Всі моделі виготовляються індивідуально!

Ми не використовуємо конвеєрні методи виробництва та будь-яку стандартизацію виробничого процесу. Технічна документація на кожен виріб є конфіденційною та розголошенню не підлягає. У зловмисника немає можливості вивчити конструкцію та підготуватися до несанкціонованого зламу.

Офіційна гарантія – 5 років.

Сервісна служба компанії "Моноліт - Двері та Сейфи" надає післягарантійне обслуговування, профілактику з метою своєчасного усунення неполадок та запобігання форс-мажорним ситуаціям. Також ми комплектуємо сейфи додатковими системами взаємоблокування замків, системами пасток та рідкісними високосекретними блокуючими пристроями. Відновлюємо працездатність замикаючих систем після аварійного відкриття, а також виконуємо роботи з ремонту сейфів, сейфових дверей, сейфових кімнат.Ціна Мускулсейфів від – 150000 грн.


Для консультації - телефонуйте +38(044)223-15-03