Про наші двері та сейфи дивіться на YouTube каналі


Мускулсейф тм - зламостійке сховиже для найціннішого.Деталі замовлення

Мускулсейф (розмір під замовлення)

Термін виготовлення: 3-4 тижні

Ціна з доставкою та монтажем:
150000 грн.

Телефонуйте зараз: +38(044)223-15-03


Мускулсейф відео огляд
мускулсейф

Дивитись більше відеоПрацюємо по всій Україні Працюємо по всій Україні
Київ, Харків, Одеса, Львів, Дніпро та інші міста

Ви можете замовити двері Моноліт у будь-яке місто України:. Налагоджена система роботи з клієнтами з інших регіонів дозволить Вам отримати бажані двері:

  • без ризиків
  • без переплат посередникам
  • без затримки з доставкою
  • без поганого монтажу

Ми цінуємо нашу репутацію та Вашу довіру, тому всі роботи віконуються тільки нашим спеціалістам. Виготовлення та контроль якості за міжнародним стандартом ISO 9001:2015 проходить на нашому виробництві в Києві. Далі кваліфікована бригада монтажників доставляє двері до будь-якого міста та встановлює з офіційною гарантією.


Завдяки сучасним технологіям, замовники з інших міст мають можливість повного контролю над процесом на всіх його етапах: від замовлення до встановлення. Щоб дізнатися подробиці та замовити двері Моноліт до Вашого міста – телефонуйте: +38(098)000-20-04

Лінійка сейфів Мускулсейф є унікальною на ринку.

Мускулсейф - це чудова інвестиція у Вашу безпеку та майбутнє. Він надійно охоронятиме не лише Ваші цінності, а й цінності Ваших дітей та онуків. З огляду на тривалий термін служби такого захисника, його можна передавати у спадок не одне покоління.


Тут представлений мінімальний розмір Мускулсейфу.

  • Мускулсейф повністю виготовлений із сталевої плити та броньованих пластин. Конструкція дуже важка і має величезний запас міцності.
  • Якщо серійні сейфи піддаються таким інструментам зламу, як лом, кувалда, зубило, то до цього сейфу застосовувати їх немає жодного сенсу. Такі методи атак йому нестрашні.
  • Від потужного електроінструменту він захищений сантиметрами міцної сталі та товстими броньованими пластинами. Різати болгаркою і свердлити доведеться дуже довго. Навіть в умовах цеху це займе від 30 хвилин роботи великим електроінструментом до 3 годин роботи середнім інструментом. Такий тривалий і гучний процес навряд чи виявиться прийнятним для зловмисника.
  • Підручними засобами відірвати сейф від підлоги практично неможливо. Він має надійну систему кріплення на анкера діаметром від 20мм і величезну вагу - від 200 кг. Муслулсейф здатний тримати навантаження на відрив 20-40 тонн. Це означає, що такий сейф неможливо просто взяти і перемістити в комфортне для зламу місце.
  • Ризик розрізання корпусу сейфа газовим різаком дуже малий. По-перше, зловмиснику доведеться взяти з собою багато запасних балонів. По-друге, під час такого процесу вміст сейфа буде пошкоджений і красти буде нічого. Навряд чи хтось захоче витратити стільки часу та зусиль щоб залишитися ні з чим.

Такі показники ведуть до наступного висновку: здійснювати злам Мускулсейфу прямо на місці – завдання мало кому посильне. Віднести такий сейф у майстерню, щоб розрізати його на верстаті - займе дуже багато часу та зусиль. Все це додатковий ризик для зловмисника і зваживши всі труднощі, він навряд чи візьметься за цю витівку.Мускулсейф - цельнометалева досконалість
Конструкція Мускулсейфів
Товщина стінок 40-120мм міцної сталі
Обшивка стінок сейфу куленепробивні бронепластини з шведської сталі ARMOX товщиною від 6мм по всій площині сейфу
Товщина дверцят 120мм
Антизріз суцільний, по всій висоті дверцят
Захист замка підсилений короб з броньованих пластин, куленепробивна пластина 6мм, сталева плита 60мм
Ригелі прямокутні - 3шт, 30х60х60мм<
Електронно-кодовий замок вищого класу. Модель знає лише власник
Вага від 200кг

Мускулсейф – це важкий, потужний та надійний захисник вашого майна. Завдяки величезній вазі та малому розміру він може використовуватися не лише як окремий сейф, а як сейф у великому сейфі, для найціннішого.


Цей сейф є першим у лінійці "Мускул", яка включає не тільки сейфи, але й броньовані двері МускулдверіВідео огляди Мускулсейфів:


Мускулсейфи ідеально підходять для зберігання великих грошових сум, цінних паперів, документів та коштовностей. Компанія "Моноліт - Двері та Сейфи" необмежена в конструктивних рішеннях і виробничих потужностях, в наших силах виготовити будь-який сейф з необхідним ступенем захисту, необхідного розміру, форми та зовнішнього вигляду.

Всі моделі виготовляються індивідуально!

Ми не використовуємо конвеєрні методи виробництва та будь-яку стандартизацію виробничого процесу. Технічна документація на кожен виріб є конфіденційною та розголошенню не підлягає. У зловмисника немає можливості вивчити конструкцію та підготуватися до несанкціонованого зламу.

Офіційна гарантія – 5 років.

Сервісна служба компанії "Моноліт - Двері та Сейфи" надає післягарантійне обслуговування, профілактику з метою своєчасного усунення неполадок та запобігання форс-мажорним ситуаціям. Також ми комплектуємо сейфи додатковими системами взаємоблокування замків, системами пасток та рідкісними високосекретними блокуючими пристроями. Відновлюємо працездатність замикаючих систем після аварійного відкриття, а також виконуємо роботи з ремонту сейфів, сейфових дверей, сейфових кімнат.


Ціна Мускулсейфів від – 150000 грн.


Для консультації - телефонуйте +38(044)223-15-03

Widget Icon
viber telegram instagram facebook whatsapp