Про наші двері та сейфи дивіться на YouTube каналі
Двері Оптіма

Захисні двері "Оптіма"
Надійний захист Вашого дому
Рекомендована комплектація 48100 грн.
Дивитись деталі
Бронедвері Скала

Броньовані двері "Скала"
Максимальний захист Вашого дому
Рекомендована комплектація 228000 грн.
Дивитись деталі
Бронедвері Мускул СМАРТ

Електро-Двері "Мускул СМАРТ"
Для сигналізацій та систем "розумний дім"
Рекомендована комплектація 184000 грн.
Дивитись деталі
Бронедвері Моноліт

Зламостійкі двері "Моноліт Класик"
Бронедвері з захищеними замками
Рекомендована комплектація 68000 грн.
Дивитись деталі

Броньовані двері та зламостійкі сейфи МОНОЛІТ


Компанія "ТОВ Моноліт – Двері та Сейфи" була заснована в 2010 році. Основний напрямок діяльності – виготовлення броньованих дверей і зламостійких сейфів. Ми працюємо в сегменті індивідуальних замовлень середнього та преміум класу. Надаємо повний цикл послуг від зняття розмірів до встановлення, що дозволяє клієнту отримати найкращу якість.Захисні властивості продукції "Моноліт" вище від ДСТУ на 300%
Жодних взламаних дверей та жодного вскритого сейфу – це наше досягнення на сьогодні!Відео випробувань дверей Моноліт
Наша місія - щоб з кожними встановленими дверима компанії МОНОЛІТ, в світі ставало на одну захищену сім'ю більше.

Беручись до роботи, кожен з наших співробітників добре розуміє, що всі його дії повинні бути спрямовані на створення максимального захисту для клієнта. Ми дуже серйозно відносимось до якості виробництва, до проектування конструкцій, підбору замків, броненакладок і бронепластин. Завдяки такому відповідальному підходу, ще з самого початку заснування компанії, жодні наші двері не були взламані. Ми пишаємося цим. Пишаємося, що клієнти можуть спокійно довірити безпеку своєї сім'ї і майна дверям та сейфам нашого виробництва.Відгуки
Михайло

Доброго дня, на скільки він може бути в цей час. Я мешкав до війни в Бучі. Замовляли вхідні двері у Вас. Сьогодні повідомили сусіди, що зі всього будинку (близько 200 квартир) наші двері вціліли. Дуже сильно Вам дякую. Надав Ваші контакти мешканцям нашого будинку.

читати всі відгуки >>


Переваги дверей Моноліт

  Які переваги отримують наші клієнти:

 • Наше виробництво відкрито для відвідування. Ви можете в будь-який момент приїхати і подивитися, як робляться бронедвері, які технології використовуються і на якому високому рівні знаходиться якість виготовлення.

 • Всі моделі робляться індивідуально. Це не тільки розмір і безліч стильних дизайнів. Це індивідуальні методи захисту, комбінування замків, броненакладки, бронепластини і унікальні рішення по конструкціях.

 • Ми перевіряємо якість три рази. Під час виробництва йде перша перевірка конструкції в випробувальному стенді. Друга перевірка проводиться після обшивки дверей і встановлення замків. Третя - після встановлення замовнику. Таким чином, клієнт отримує двері, перевірену професіоналами на кожному етапі, від проектування до встановлення.

 • Працюємо тільки з перевіреними замками. У наших дверях використовуються тільки топові замки найнадійніших брендів. Ми стежимо за якістю виготовлення дверей і за взломостійкимі характеристиками. Тому використовуємо замки, в яких впевнені особисто.

 • Авторські методи захисту. Завдяки досвіду і виробничим потужностям ми розробили власні броненакладки і бронепластини, для захисту потенційно вразливих ділянок дверей. З такими технологіями замки максимально захищені від вскриття, а дверне полотно від силового взлому.

 • Гарантія якості. Щоб забезпечити максимальну якість, ми беремо весь процес на себе. Зняття розміру, підбір матеріалів, фурнітури, обшивки, замків, власне виробництво, випробування двері, доставка, встановлення, перекодування замків під ключі замовника, гарантійне та пост-гарантійне обслуговування, ремонт після спроби несанкціонованого проникнення. Замовляючи двері компанії "ТОВ Моноліт – Двері та Сейфи", ви купуєте надійний захист вашого будинку і постійну підтримку з нашого боку.


Виробництво дверей та сейфів Моноліт


Сейфові двері Моноліт Мускул
Для консультації - телефонуйте +38(044)223-15-03

Броньовані двері Моноліт
двері моноліт відео

Філософія виробництва бронедверей Моноліт

Огляд замків дверей Моноліт

Нестандартні двері
Моноліт & locksmith
Працюємо по всій Україні Працюємо по всій Україні
Київ, Харків, Одеса, Львів, Дніпро та інші міста

Ви можете замовити двері Моноліт у будь-яке місто України:. Налагоджена система роботи з клієнтами з інших регіонів дозволить Вам отримати бажані двері:

 • без ризиків
 • без переплат посередникам
 • без затримки з доставкою
 • без поганого монтажу

Ми цінуємо нашу репутацію та Вашу довіру, тому всі роботи віконуються тільки нашим спеціалістам. Виготовлення та контроль якості за міжнародним стандартом ISO 9001:2015 проходить на нашому виробництві в Києві. Далі кваліфікована бригада монтажників доставляє двері до будь-якого міста та встановлює з офіційною гарантією.


Завдяки сучасним технологіям, замовники з інших міст мають можливість повного контролю над процесом на всіх його етапах: від замовлення до встановлення. Щоб дізнатися подробиці та замовити двері Моноліт до Вашого міста – телефонуйте: +38(098)000-20-04
Widget Icon
viber telegram instagram facebook whatsapp