Варіанти моделей Броньованих дверей

Броньовані двері складаються із декількох основних деталей: дверна металоконструкція, дверна рама, замкова група, дверне полотно, декоративне облицювання і т.д. Пропонуємо Вашій увазі найпопулярніші моделі, укомплектовані найкращим чином, виходячи з досвіду наших замовників і які найкраще відповідають співвідношенню ціна-якість.
Кожний виріб проектується індивідуально!
Запропоновані моделі тільки приклад, який ілюструє кращі механізми захисту, гарний зовнішній вигляд і оптимальну ціну. Данні варіанти не являються межею наших можливостей, ми завжди готові задовільнити найвибагливіші примхи нашого клієнта.


Базові моделі

"Оптіма"
Ціна с доставкою та встановленням:
від 29700 грн.
"Моноліт"
Ціна с доставкою та встановленням:
від 36100 грн.
"Скала"
Ціна с доставкою та встановленням:
від 98000 грн.
"Эксклюзив"
Ціна с доставкою та встановленням:
залежить від побажань.

Як стати щасливим власником Броньованих дверей?

Після дзвінка, в домовлений час, до Вас приїде замірник-консультант.
Вам будуть запропоновані варіанти виконання дверної конструкції, перевірених замів, фурнітури та зовнішнього декорування.
Вибрати та виготовити можна все, що забажаєте. Після затвердження характеристик дверей і внесення авансу у розмірі 50% замовлення поступає на виробництво і береться в роботу. Якщо в процесі виконання виникнуть будь-які питання, все оговорюється в телефонному режимі. Також Ви можете самостійно відвідати наше виробництво-виставку та проконтролювати виконання замовлення. Термін виготовлення дверей приблизно 2 тижні, термін може змінюватися в залежності від складності та Ваших особливих побажань.
Нагадуємо, що кожні Броньовані двері виготовляється індивідуально, тому всі нюанси та розбіжності будуть вирішуватись досвідченими майстами.
Після виготовлення, двері проходять тестування на ВТК, доставляються на Вашу адресу, встановлюються професійними майстрами та знову тестуються. Кінцеву оплату Ви здійснюєте лише після того, коли особисто переконаєтеся, що все зроблено бездоганно.Ми використовуємо тільки ТОПові замки та циліндри.


Викликати замірника можна за номером +38(044)223-15-03